| senorita.ro a întrebat:

Salut fetelor. De curand, am deschis pe www.Senorita.ro o rublica dedicata intrutoul retetelor de mancare. Daca iti place sa faci mancare, sau ai vrea sa ai un blog in care sa-ti expui retetele ( cu poze - text ), te rog sa dai un add pe yahoo messenger la id ro.senorita si poate putem realiza o colaborare.

2 răspunsuri:
| senorita.ro explică:

Scuzati greselile de ortografie. Nu am fost atenta la ce scriu sad

| videoblog a răspuns:

Interesant. incearca sa il si promovezi. recomand http://www.bagamare.ro/