| LupascuAndrei a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie cum pregatesti o pizza? Sa fie pufoasa! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Buna eu am facut azi.Eu cumpar blatul din magazin apoi il pun in tava de la cuptor pe care o ung inainte cu ulei.Blatul il ungi cu ou apoi pui cascaval dat prin razatoare,pe deasupra pui masline,ciuperci, carnat, salam, depinde de gusturile tale(Secretul este sa pui cat mai multe)Dupa ce ai terminat pui pe deasupra inca un strat de cascaval, apoi pui oul ramas peste si o bagi la cuptor:*
Sper ca te-am ajutat(La mine acasa asa o face mama)Fundita?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici o reteta:
PIZZA CU BLAT SUPER-PUFOS
http://www.teoskitchen.ro/2010/06/pizza-cu-blat-super-pufos.html
Pofta buna!
Te pup!