| deepinside777 a întrebat:

dati-mi va rog niste retete de cocktailuri usoare care nu necesita foarte multe ingrediente, dau funda, merci!

5 răspunsuri:
| Barbati4Femei a răspuns:

Eu prefer un Mosquito, Triplu sec, votka, un lime, Santal de protocale rosii, gheata.

| UltraLex a răspuns:

Uite ceva interesant si de efect pune ursuleti de jeleu in votca si lasa-i la rece vreo 2-3 ore se umfla putin si isi imprumuta gusturile e absolut bestial dar nu te zgarci cu ei cu cat mai multi cu atat mai bine