| XxFoXx a întrebat:

Maine plec intr-o tabără. Drumul durează cam 12 ore. Ce sandwich.uri pot sa iau la mine, fara sa se strice.

Răspuns Câştigător
| Alb19 a răspuns:

Nu pune in sandwich ceva moale sau usor alterabil cum ar fi rosiile. Ai grija de asemenea la chetchup. Nu se strica dar va face multa mizerie
Iti recomand sa pui ceva cum ar fi cascaval, salam de o calitate cat de cat superioara... sper ca sfatul meu te-a ajutat si ca ma vei ajuta si tu cu o funda. O zi buna!

1 răspuns:
| soraGrime a răspuns:

Nu pune legume 'zemoase'(ca rosiile). Sa zicem ca ardeiul gras sau castravetii merg. Pune cascaval, salam uscat, fara sosuri de orice fel.