| Cosmin_Adam_1994 a întrebat:

Știe cineva dacă cutitele VIVO, din promoția Mega Image sunt bune de ceva? Iar dacă da, se pot achiziționa din alta parte mai ieftine?
Promoția la Mega Image: Primești un punct Bonus pentru 20 de lei cheltuiți, iar cu 15 puncte primești reducere la cutitele VIVO.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca sunt promotie la megaImage, nu le gasesti decat acolo, mai ales ca fiind la promotie, inseamna categoric pret foarte mic acum, uramand sa revina la pretul normal dupa promotie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt bunicele, eu l am luat pe cel mai mare de acolo... e destul de ok pentru 39 ron... si mai ieftine de atat nu cred ca le gasesti nicaieri