| anonim_4396 a întrebat:

Un sac de aspirator poate fi refolosit?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt foarte scumpi.Se poate refolosi, dar nu mai mult de 3-4 ori.Cat de bine l-ai curata, praful acela se imbacseste.Cand il cureti, ai grija sa nu inhalezi praf, este foarte periculos.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca este din pinza, da. Dar dupa ce l-ai scuturat bine. Eu obisnuiesc sa-l spal dar sa nu=l pui daca nu e uscat bine, faci scurt-circuit.
Daca este din hirtie, il poti goli, scutur bine si refolosi o data. Atit, pentru ca se sparge si mai rau faci.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru sasa1sasa1sasa1):

Of, scriu fara lumina, iar tastatura ma lasa.

| Sorryeees a răspuns:

Da el poate fi refolosit dar trebuie sa nu aiba mizerie in el

| Friday13 a răspuns:

Presupun ca da, daca este bine scuturat in aer liber si se poate prinde inapoi in aspirator, ca praful se strange acolo... - (asa cred eu )

| Bibi134 a răspuns:

Da,dar mai întâi trebuie curățat

| Costy9009 a răspuns:

Da, dar trebuie curatat bine.