| Ionuț_Allex_2000 a întrebat:

Salutare,
Am o mașină de spălat Samsung P1453 si la spălare imi ia detergentul, dar nu si balsamul. Am verificat daca e ceva înfundat, insa totul pare OK. Aveți idee ce tip de program ar trebui sa selectez pentru a prelua si balsamul?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spală sertarul mai des. Mai ales partea unde pui balsamul.

| Dragobeta a răspuns:

Nu e vorba de program. La clatire ar trebui luat automat. De altfel, pe acolo trece apa pentru clatire indiferent daca ai balsam sau nu. Sau pote nu il pui in sertarasul potrivit? Verifica.