| LiliaculPupacios a întrebat:

Salutare! Recent m-am mutat într-o garsonieră de 40 metri patrati și vreau să știu la ce suma să mă aștept să plătesc gazul iarna asta. Încălzirea e pe centrala cu calorifer. Blocul nu e izolat, stau la etajul 8 având vecini deasupra, dedesubt, la stânga și la dreapta mea.

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Crezi că poate să-ți spună cineva chestia asta? Chiar dacă ar sta cineva într-un apartament similar, costurile tot diferă.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Intrebi vecinii, ca ei au fix conditiile pe care le ai si tu.