| roby96 a întrebat:

Salutare TPU big grin! Imi puteti da si mie un site de retete de cocktailuri care pot fi facute acasa?big grin, sau sa imi dati voi niste retete daca puteti happy... dar sa nu contina cine stie ce ingrediente din astea de restaurante happy, cele mai usorele(nu din astea de pui un plic de nesscafe si apa si zahar) si bune primesc fundita. Sper sa nu imi dati retete de gen. "iei o cana, pui apa fierbinte pana la mijloc, pui nessul, amesteci si pui apa rece"... ceva de genul ca alea de la cafe baruri, dar mai usoare, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Dante81 a răspuns:

Http://www.webtender.com/ ai posibilitate de select dupa numele bauturii, dupa ingrediente. etc. Enjoy responsibly! :)

1 răspuns:
| roby96 explică:

Interesant site, merci pentru el, tie iti voi da funda happy