| lili24 a întrebat:

Spuneti-mi care inghetata e cea mai buna din pravalie? Ma refer la firma care o face, nu conteaza de care e.

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Algida love struck mai ales Big Milkhee hee.

| Roby67 a răspuns:

Langnese, in Romania cunoscuta sub numele de Algida.

| emy a răspuns:

La fel ca Sol.Si eu am mancat de curand Algida-big milk si este delicioasa.

| danut a răspuns:

Aloma

| Tourniquet a răspuns:

Salut.
Frima - Algida.
Inghetata firmei Algida - Big Milk (cu capsuni e bestiala love struck)
Pa, pa love struck

| SMTHING a răspuns:

Algida

love strucklove struck

| elyssa20 a răspuns:

Inghetata sinckers sau bounty mmmmmm sunt delicioase incearca. pupici/

| DianaAndra1 a răspuns:

Algida, Napoca. love struck!

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Algida e cea mai buna.

| andr33a_5009 a răspuns:

Algida

| alexutsuuu a răspuns:

Betty ice sau Bucovina. Orice in afara d algida(e oribila).

| Maria46854213 a răspuns:

Betty ice:X

| 8paulica a răspuns:

Napoca, e atat de pufoasa si cea cu ciocolata e delicioasa, si mie nu imi place in nici o culoare inghetata de cioco.NAPOCA laughing

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Napoca algida cea mai buna din toate inghetatele din lumea intrweaga dupa mine!

| reason2fly a răspuns:

Nathanael! tradiţional americană thumbs up

| lorredanna a răspuns:

Le am incercat pe toate, cea mai buna este milk, sunt innebunita dupa ea