| anonim_4396 a întrebat:

Sub ce denumire se gaseste pe internet reteta napolitanelor spiralate cu crema de capsuni sau zmeura? Sa nu mi se dea raspunsul ca sub denumirea de napolitane spiralate ca le-am cautat sub aceasta denumire si nu le-am gasit; de asemenea sa nu mi se trimita raspuns de genul,, nu stiu,, sau,, se prepara numai industrial pentru ca nu cred pentru ca orice gospodina care are reteta, ustensilele, ambitie, bunavointa, dorinta poate prepara orice preparat culinar doreste.

2 răspunsuri:
| Lilik a răspuns:

rolling on the floor still searching? ti-am zis eu...mai bine faci tiramisu.laughing)

| Good Cat a răspuns:

Alta de pe timpu` lu` Ceasca?