| SimonicaSimonela a întrebat:

Sunt dependenta de ciocolata! ador dulcele asta si as manca toata ziua! cred ca as plange daca nu as avea macar o bucatica in frigider kiss voua ce fel de cioco va place? crema ca nutela sau solida?

11 răspunsuri:
| Scândură a răspuns:

Crema:X:X:X cremos si delicios!
Dar cand nu am la indemana merge si cea solidahappysmug

| Bubbleee a răspuns:

Ambele :X si eu ador ciocolata:X mai ales nutela, merge asa de bine cu niste gogosi sau clatite :X
si cea solida e super yummy :X ador :*

| claudiuxs a răspuns:

Prea mult dulce face rau la organism, iar eu o prefer pe cea cu cappucino, amara, si cea cu tiramisu, solide toate

| Neimportant a răspuns:

Păi ar trebui să nu consumi exagerat de multe dulciuri că după o să te îngraşi. Mie îmi place nutela, dar rar gustlaughing

| PetreConstanta a răspuns:

Nu prea mananc dulce Daca o tii asa o sa faci diabet

| VladHd a răspuns:

Este bine sa mananci dulce dar nici cum ai zis tu ca mananci in prostie si eu eram ca tine cand eram mai mic mancam fara sa gadesc nu-i bine ca poti face diabet sau altceva si imi place orice tip de ciocolata dar iti mai zic odata mananca mai putin pentru ca daca nu vei regreta mai incolohappy

| Eღilia62 a răspuns:

Amandoua,dar crema parca e mai buna, mai fina si mai dulce.Yumy,mi-ai facut pofta!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! imi place cioco amaruie si cea aeratalove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat avatar. Prefer Finetti. Dar prea mult dulce strica, nu ti se face greata?

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Toate trei yummy

| KaterinaPetrova a răspuns:

Mie imi place kandia cu biscuite:dlaughing si milka de alune si capsuni:d si mai este primola cu cereale. insa nu am mai mancat de ceva timp...big grin tin la siluetabig grinlaughing))