| djcioko a întrebat:

TI- AR PLACE AI RETELE SI MODUL DE PREPARARE. SFATURILE, SECRETELE CULINARE, IN FORMAT
AUDIO?

SA LE ASCULTI DIN TELFON, IPOD, MP3 PLAYER, PC, SAU CD PLAYER,,,,, ATUNCI CAND AI NEVOIE .SI NU CUNOSTI CE TREBUIE FACUT

SAU
. CUM SA ORGANIZEZI O MASA CAND AI INVITATI,, CE MENIU, CE BAUTURA, CE DESERT, CE MUZICA .TOTUL PT O REUSITA CAT MAI BUNA.SI ASTFEL SA ITI UIMESTI INVITATI

VREI SA AI BUCATARUL TAU DE INCHIRIAT,,, AI APELA LA EL?

http://www.blogtv.com/People/djcioko
AICI PUTEM AVEA DISCUTI PE TEME CULINARE...
AI UN SECRET, O RETETA DEOSEBITA,
SPUNE CE AI DE SPUS .SA AFLAM SI NOI

SUNA MA PE
...SKYPE,...ID ...djcioko
sau pe...,,,,, YAHOO,,,, .ID...darsidar
sau pe telfon.cosmote...0763 315 260
dupa ora 21 sunt ON AIR...
PE BLOG TV...VA ASTEPT.
SPUNE CE AI DE SPUS

2 răspunsuri:
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Normal ca mi-as dori sa le am asa, cum spui, dar mi-ar fi de ajuns si pe yahoo.mail sau pe messenger.

| gabrielutzu a răspuns:

Nu as vrea sa le am in format audio, as vrea sa le am pe masa gata preparate.