| dorina a întrebat:

Știe cineva unde as putea găsi în Iași tăvițe pentru copt brioșe?

2 răspunsuri:
| bluedar a răspuns:

Tavite pentru briose ar trebui sa gasesti cel mai des la Kaufland, sunt si in oferta, Carrefour chiar, Real, daca este sau Daiso. cu siguranta sunt si in alte parti, dar incearca. Aaa si chiar in magazinele alea de orice produs la 3, 8 lei.

| naty_4590 a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat tavi speciale de briose cu forme eu folosesc tavi normale si faci mai multe din prima nu stai sa faci cate 6 sau cate 8 si daca ai forme din hartie, tava normala si tot ce iti trebuie pentru compoziti e de ajuns iti ies bine eu numai asa fac si ies foarte bine e aculas lucru