| Alexandra1107 a întrebat:

Tocmai am preparat niste triunghiuri cu mere si cu glazura de lapte delicioase. Reteta o gasiti aici http://www.retete-traditionale.com/......-de-lapte/ Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! reao ce esti, acum dai reteta cand am inceput postul, dar nu-i nimic, te tin minte la pomul de Craciuntongue, cred ca dupa post le incerclove strucklove struckpapahappy app arata supercrying

| Maariiaa a răspuns:

Am mâncat acum puțin timp, sunt foarte reușite la gust și ușor de făcut.

Răspuns utilizator avertizat