| Ramona445 a întrebat:

TPU! Am luat 3 pastile alprazolam. si la inceput imi bate inima tare. si faza este ca astazi am baut multa apa si dupa ele am baut multa apa si m-a luat si apa cu zahar e ceva urgent? se intampla ceva

Răspuns Câştigător
| sebibeowolf a răspuns:

Bea apa cu sare sa poti voma ce ai inghitit si apoi culca-te daca deja nu ai facut-o.Se intampla ca o sa dormi cam mult.Cam atat, si nu mai fa prostii de acest fel. Sper ca alprazolamul sa nu fi fost de 1mg ca atunci te trezesti maine.