| AvalohAlyn a întrebat:

Va place cozonacul? Cumparati cozonaci sau ii faceti? Cam cati o sa aveti prezenti pe masa de Paste?

Răspuns Câştigător
| coosmin24 a răspuns:

Cei mai buni cozonaci cred ca's aia facuti, calzi. Dar nici cumparati nu strica, te scapa de efort, de munca.In jur de 4 cojonaci o sa am pe masa, facuti ca la mama acasa.

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi plac cozonacii dar nu stiu sa-i fac.Imi plac cei cu mac sau cu nuca(din belsug!)

Abh
| Abh a răspuns:

Da, ne plac, ii fac eu, unul cu mac si unul cu nuca.

| Silvia a răspuns:

Da, imi plac cozonacii, insa mai mult de o felie-doua nu mananc.Mama ii cumpara de la magazinhee hee.

| Sara2 a răspuns:

Daaa prefer sa ii fac impreuna cu mama si nu ma pot abtine sa nu mananc o bucata cand e gata scos din cuptor adica, cald

| Klara a răspuns:

Imi plac cozonacii calzi, de preferinta cu nimic in ei (fara rahat, fara nuci, fara mac ), cozonacii grecesti sunt f. buni happy

| lucib a răspuns:

2-3, facuti in casa...

| deea_1980 a răspuns:

Miamiiii, imi placeeeelove struck.Pai mama facea inainte, dar acum cumpara.

Răspuns utilizator avertizat
| anna01 a răspuns:

Cumpar, mai multa energie pentru alte treburi.

| karminna a răspuns:

Am sa fac patru cozonaci.trei cu nuca si stafide si unul cu rahat.si bineinteles am sa fac si o pasca mai mare sau doua mai mici, inca nu m-am hotarat.trebuie sa simtim ca vine Pastele