| KisaTheCute a întrebat:

Va rog ceva retete de vara? fara aragaz ca e mare lenea sa il aprind rolling on the floor si mai ales gustari pentru party in pijama. din nou, fara cuptor sau aragaz. Mersii :* Funda :X

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mergi şi cumpără de la magazin atunci. Sunt torturile alea pe care le poţi face, nu îţi trebuie decât cremă pentru prăjituri aşa : http://fl1.shopmania.org/......70064.jpg. Se face cu lapte. Bănuiesc că mixerul îl poţi folosi, nu e aşa greu de băgat în priză, crede-mă. Şi poţi cumpăra un blat pentru tort, nu e scump şi găseşti în orice magazin. Faci ceva bun şi uşor. Eventual poţi adăuga fruncte. Baftă!