| 알리나 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati am comandat o pizza foarte foarte picanta eu am spus sa nu puna mult ardei iute dar cred ca au inteles gresit si nu pot sa mananc nici macar o felie ce sa fac cu ea nu o pot arunca pentru ca am dat bani pe ea si o sa-mi para rau daca o voi arunca spuneti-mi voi ce pot sa fac cu ea.Merci. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Pai nu cred ca poti face nimicwinking

decat daca ii iei ce are deasupra, iei cu o lingurita sosul si apoi pui inapoi salamul, ciupercile, sau ce are laughing

dar in principiu, n-ai ce sa faci sad

incearca sa o mananci daca nu vrei sa o arunci tongue

dar mi-ai facut pofta :X:X

3 răspunsuri:
| Skeletonized a răspuns:

Suna un prieten caruia ii palce pizza picanta si invita-l la o pizza la tine acasa^^

| Alex_8736 a răspuns:

Dao la nevoiasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era de la www.trentapizza.ro?