| Adiiii a întrebat:

Vreau cat mai multe idei de provocari pe mess. Vreau idei grave, greu de facutlaughing Cel cu cele mai bune idei, amuzante primeste fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta un cantec

| Seby52 a răspuns:

Depinde ce e : pune-l/o sa inchide messu si sa nu mai intre niciodata, sau pune-l/o sa numai vb cu cineva anume, sa dea ignor la o persoana anume laughing)

| Weeeee a răspuns:

Pune'l/pune'o sa scrie la status ''sug p**a nu fiti timizi'', sa dea mass:''Sunt un copil orfan de mama, tata e un betiv si nu da pe acasa, acum sunt la un calculator public si va rog din suflet sa ma ajuta'ti cu 2 lei pentru a-mi implinii visul...(vreau si eu sosete colorate).Pt. detalii call me!''., etc!