| Bellatris a întrebat:

Vreau sa ii pregatesc un tort iubitului meu, cu ocazia aniversarii noastre, dar nu prea are voie sa manance ciocolata. Stiti vreo reteta cu putina/fara ciocolata? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca clasicul tort diplomat (optional cu piscoturi si fructe ). sotului meu ii place la nebunie.bafta

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Fa-i un tort cu fructe si frisca --- vezi reteta ilustrata http://www.lauraadamache.ro/2008/03/tort-de-frisca-cu-fructe.html

| aurasauras a răspuns:

Tiramisu dar cu portocale.Este marfa.Cati ani ai? Daca te hotarasti iti dau reteta.

| aurasauras a răspuns:

1 Tiramisu dar cu portocale.Este marfa.Cati ani ai? Daca te hotarasti iti dau reteta.