| Gesara a întrebat:

Vreau sa stiu si eu va rog pana maine daca pentru clatitele americane se foloseste sau nu ulei. Daca se lipesc de tigaie (tigaie obisnuita vreau sa precizez)? Multumesc mult.
A da, ofer >funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să pui o picătură de ulei.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se pune o picătură de ulei.
Te pup!

| dodo1530 a răspuns:

Doar o picatura, ca sa ai siguranta ca nu se lipeste.

| Bia2001 a răspuns:

Da, ungi tigaia cu unt sau ulei

| Salluty a răspuns:

Deci : Eu le fac fara ulei, in compozitie ma refer. Nici tigaia nu o ung, dar am tigaie de teflon, poate de asta. Totusi daca iti faci griji, poti sa pui o picatura mica de ulei ca nu se intampla nimic ( nu afecteaza clatitele )

| cookieshor a răspuns:

Buna! te-as ruga sa stergi link-ul de mai sus. Contine virus "atac virus 95" cu grad inalt... Noroc ca am avut Norton.

| Salluty a răspuns (pentru cookieshor):

Mrs ca mi-ai spus
eu am mai intrat pe site da nu stiam
bine ca mi-ai spus kiss

| juuuice a răspuns:

Pune putin ulei sau unt pana se topeste, dupa asta sterge-l cu un servetel de hartie si gata..succes la gatit :3