| katalinakarina a întrebat:

Vreau si eu o reteta de prajitura usoara. Sa aiba un gust bun, nu gust de chec ( laughing ).Sa nu fie cu foi, ci sa se toarne in tava. Daca nu aveti o asa reteta, vrau o reteta de desert dar tot usor, si ingredientele sa fie cumparate de la magazin! Multumesc.

3 răspunsuri:
| Gustos.ro a răspuns:

Poti sa incerci un mousse de piersici... suna complicat, dar e f usor de facut si e delicios. :) http://www.gustos.ro/......segos.html

| Demonull a răspuns:

Tarta cu fructe.cauta pe net reteta in functie de fructele pe care le detii.

| Mirela77 a răspuns:

Iti recomand crema de zahar ars nu are decat 3 ingrediente principale