| anonim_4396 a întrebat:

Vrei să găteşti o ciorbă de carne de vită nemaipomenită? Uite reţeta!
http://www.lecturirecenzate.ro/2011/01/22/ciorba-cu-carn e-de-vita/

Răspuns Câştigător
| crystynaradu a răspuns:

Ador ciorba de carne de vită si chiar vroiam sa fac o ciorba mersi foarte mult pentru retete si sa stii ca eu am si facut-o si a iesit foarte buna mersi foarte foarte foarte mult.
Papa

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Supele si ciorbele cu carne de vita sunt preferatele mele, consider ca au un gust deosebit.

| specialistul97 a răspuns:

Super mersi mult big grin