| SRB a întrebat:

A comandat cineva de pe www.dress-for-less.com fara intermediari? Vau sosit produsele si unde anume? ( la posta sau cu DHL ) Va contactat cineva dupa ce a-ti finalizat comanda? A-ti fost multumiti de ei, a-ti intanpinat probleme? A sosit repede comanda? Dau fundita celui care i-mi da un raspuns cat mai vast.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata gramatica. te rog. v-au sosit, ati fost. unii chiar nu au citit nimic in viata lor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-ti vina comanda an 3 zile platesti transportul 50 de euro si vine prin DHL daca nu pltesti 20 euro standard si vine la posta face cam o saptamana. eu sunt multumita.