| gemeni6226 a întrebat:

A cumparat aici cineva de pe Temu? Nu este riscant sa-ti dai datele cardului? Ce experienta ati avut?

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Cel mai sigur pentru orice comanda din afara tarii este sa iti faci un card anume pentru genul asta de plati pe care sa pui bani doar cand ii folosesti.

| gemeni6226 explică (pentru VoidEternal):

Baiatul meu chiar acum mi-a scris pe Facebook sa nu dau datele cardului, mai bine sa nu cumpar nimic si am fost de acord, ai dreptate daca vreau cu orice pret sa cumpar de la ei asa e cel mai sigur, sa nu dai datele cardului pe care ai toti banii-ci sa fac un card special pe care sa pun exact suma ce vreau sa cheltui cu ei.

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Eu am cumparat de pe Temu și am primit produsele comandate in mai putin de o luna.
Singura chestie care nu mi-a placut e ca au reduceri de pret doar pentru utilizatorii noi. Adica numai la prima comanda. La a doua comanda deja intra pretul normal.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu e nimic riscant să îți dai datele cardului la temu, este magazin autorizat, plus de altfel cum ai vrea să plătești? Că ramburs nu se poate în niciun caz că produsele vin tocmai din China. Eu am dat o comanda și au fost serioși, a venit în vreo 3 săptămâni fix ce am comandat.

| Diana4you97 a răspuns:

Este un magazin serios, vinde masiv în România și restul lumi. Atenție însă la vânzâtor, să aibă număr ridicat de calificative și să fie peste 4.5 nota. Mai multe informații și păreri despre temu.com găsești și pe https://parerimagazin.ro/pareri/pareri-temu-romania/