| maneavlad a întrebat:

A cumparat cineva telefon de pe yzzy.ro? E scam sau chiar e pe bune? Are numai review-uri bune deci e cam dubioasa treaba

6 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Eu nu

| Vântulalb a răspuns:

"Are numai review-uri bune"
Pai da, ca toate comentariile sunt controlate de administrator si au "liber" la publicare doar cele bune.
Eu am facut comentariu negativ la F64 (comentariu real si documentat) si nu a aparut niciodata.

| Badea_Adrian_1982 a răspuns:

Am vazut ca functioneaza pe acelasi principiu ca flip. problema e ca nu am vazut nicaieri nici un fel de reclama de la ei, dar totusi au telefoane de vanzare. eu zic ca mai bine pui cateva sute de lei in plus si iei de la flip care are ceva vechime si pare mai de incredere

| maneavlad explică (pentru Badea_Adrian_1982):

Nu au google pixel pe flip

| Badea_Adrian_1982 a răspuns (pentru maneavlad):

Sa sti ca si eu tot la pixel m-am uitat pe yzzy. Depinde ce pixel vrei. Daca vrei pixel 6 poate merita sa mai strangi pana la 2800 si sa il iei de pe eMAG sau sa il iei pe ala in stare ca nou si sa ii dai cu verificare colet daca e posibil. Daca vrei sa iei pro-ul cred ca mai mult merita sa il iei de pe yzzy, pentru ca e f mare diferenta de pret. Poate au recenzii bune pentru ca sunt la inceput si sunt seriosi. Dar nu sunt cunoscuti si nu sti ce incredere poti avea, pentru ca pot fi si boti care lasa comentarii

| maneavlad explică (pentru Badea_Adrian_1982):

Pai toate comentariile par a fi scrise de boti.