| Ishsjsu a întrebat:

A mai dat cineva comanda de pe shein fiind de la sat? Am dat saptamana trecuta cred ca joi sau vineri si acum cand intru la urmarie zice LUX, de zbor sosire, se mai plateste ceva cand vine curierul? (Am luat o comanda de peste 500 de lei)

Răspuns Câştigător
| Shattergrim54 a răspuns:

Nu plătești nimic, la o comandă de peste 500 de lei ar trebui să ai deja gratuit. Sunt de la sat și am dat peste 10 comenzi shein. Cred că la comenzile sub 50 de lei ai de plătit transport, în rest nu e problemă

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Shattergrim54):

Și curierul când te contactează îți zice că ai de primit un colet în valoare de 0 lei. Nu-i vreo problemă dragă

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Shattergrim54):

Enjoy your package

| Ishsjsu explică (pentru Shattergrim54):

Multumesc muultt te puuppppp

| Duebeu a răspuns (pentru Shattergrim54):

Si o sa mi ceara si buletinul sau ceva? O sa semnez ceva? Ca eu am 17 ani nu am 18

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Duebeu):

Nu o să-ți ceară nimic. Eu majoritatea timpului când primeam pachetele nu eram acasă și mi le ridica sora mea mai mică de la curier (face 14 ani)

9 răspunsuri:
| Eufyocy124 a răspuns:

Și eu am dat comanda tot săptămâna trecută și de ieri la fel îmi zice dar am căutat să văd ce înseamnă, a ajuns comanda in Romania sau ceva?

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Eufyocy124):

O să-ți trimită Sameday sau cine-ți livrează coletul mesaj când îți ridică coletul și când e în drum spre tine. Nu ar trebui să te îngrijoreze așa ceva. Dacă nu ai primit mesaj atunci e posibil să nu fi ajuns pachetul în depozitele de curierat din România.

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Eufyocy124):

Poți pune totuși codul AWB pe site-ul companiei ce ar trebui să-ți livreze pachetul să vezi pe unde e. Uneori Shein întârzie cu notificările

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Eufyocy124):

Pachetul practic nu a întârziat 100%, normal un pachet shein vine în 12 zile. Dar, în același timp mi-au venit multe comenzi într-o săptămână.