| Chirodeadavid a întrebat:

Acești adidasi jordan 4 sunt originale sau fake? Claim your new-user-only 99€ coupons on Voghion via my referral link! Big discounts! Start shopping now!
https://voghion-share.onelink.me/FO1F/zltnsdet

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca vrei ceva,, original'' whatever that means, te duci si cumperi din magazinul fizic, unde gasesti totusi niste oameni si o entitate de tras la raspundere, pe cand pe net e practic o jungla a comertului, supravietuiesc putinii seriosi care deja si-au format monopol si in rest teparii. Cei din urma ii targeteaza pe cei ca tine, clientii care vor original si ieftin.