| EUSIATIT a întrebat:

Ajutati-ma cu situri de incaltaminte. Nora mea cauta pantofi de mireasa. albi dar cu toc ff inalt 16 cm si platforma si nu gaseste poarta nr 35 si. tot ce a gasit nu au marimea. Dati mi o mina de ajutor. multumesc pentru cei ce mi vor raspunde, pentru ceilalti care fac. ironii sa se abtina ok.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca gaseste o mireasa cu asemenea pantofi, ce va face? o sa-i ia pantofii si sa lase miresa cu picioarele goale? mai bine cu pantofi de crocodil.ca politistii aia romani, inca mai cauta in egipt. unul prinde crocodilul il ridica si intreaba; are? nu are pantofi.dai drumul.au oleaca de cand se chinuie.mai tu si atat.nu aveti firme de comanda? unde puteti sa comandati ce vreti? fiindca e greu cu numar atat de mic, sa gasesti ezact ce-ti trebuie.da daca poarta asa nr, mic, delicata nora mai ai.sa fii o soacra buna.

| ealextpu a răspuns:

Pe La-Papuc.ro ati incercat? Au pantofi de mireasa foarte draguti si buni la pret http://www.la-papuc.ro/......tru-mirese