| cristinaaa52 a întrebat:

All am o problema urgenta.Am un nokia x6 de 16 gb pe negru. O colega de-a mea a dat mai tare cu el de faianta la baie si i-a spart gemuletul de la camera.Telefonul merge perfect insa pozele ies foarte aiurea.As vrea sa-i schimb carcasa dar trebuie sa dau comanda pe internet.As dori si eu niste site-uri de unde pot cumpara o carcasa originala de nokia x6 16 gb originala, completa pe rosu sau negru.Multumesc funda si vott:X

5 răspunsuri:
| ionutz2000 a răspuns:

Eu zic sa ii zici colegei sa iti cumpere unu neu
ce naibi ca nu e de jucariewinking

| Vladys63 a răspuns:

Cel mai bine cauta pe www.gsmnet.ro, pentru ca au niste preturi foarte bune;).

| FORMULADTI a răspuns:

Pune-i botu colegii pe faiantawinking

| magazingsmro a răspuns:

Cele mai mici preturi aici :
http://www.magazingsm.ro