| Mihai473736 a întrebat:

Am comandat niste produse de la Emag, 5 la număr, dintre care trei livrate de Emag. Acele 3 au venit la easybox pe 11 octombrie și le am ridicat deja iar celelalte doua, livrate de alte doua firme diferite încă nu am intrat în posesia lor. M am uitat la statusul comenzilor si la una dintre ele spune ca încă nici nu a fost predata curierului iar la celalalt spune ca a fost livrata, deși eu nu am primit niciun mail sau vreun telefon care sa ma anunțe ca a sosit. Am vorbit cu cei de la Emag și le-am zis ca îmi vreau banii înapoi pentru aceste ambe comenzi fiindcă trebuiau sa vina pe 18 octombrie și încă nu au venit. Ei mi-au zis ca încearcă sa rezolve situația, dar nu au dat mai multe detalii. Îmi voi primi banii înapoi sau nu și dacă da, atunci când?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Pe viitor sa cumperi doar produse livrate de către eMag. Terții care vând pe eMag nu prea sunt serioși.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti vei primii banii, intai sa lamureasca probabil eMAG cu resellerii

Bula
| Bula a răspuns:

Eu comand doar cu plata ramburs.