| Marie308 a întrebat:

Am comandat pe un site azi poate curierul de la Fan Courier să aducă coletul mâine sau sâmbătă?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pe site cat zicea ca dureaza livrarea?

| ReddY25 a răspuns:

Săptămâna viitoare va ajunge

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, fiindca dupa ora 5 nu se mai lucreaza nicaieri si tu ai comandat joi seara, deci comanda va fi procesata vineri si probabil ca va ajunge luni sau marti.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca ai comandat azi, iar maine firma preda coletul curierului, atunci da, Fan Courier iti poate aduce pachetul sambata.
Vei primi oricum email cand expediaza comanda. Sau asa ar trebui.

| Marie308 explică (pentru suntserios):

1-2 zile lucratoare si pe siteul de unde am comandat spune ca Produsele comandate inainte de ora 17:30 vor fi livrate in urmatoarea zi lucratoare.

| Marie308 explică (pentru suntserios):

Scrie ca e in tranzit

| Marie308 explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Asta scrie pe siteul de unde am comandat
Produsele comandate inainte de ora 17:30 vor fi livrate in urmatoarea zi lucratoare.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Marie308):

Iaca ai aflat

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru Marie308):

Daca asa scrie acolo, tu nu ii crezi? Sau ce rost mai are intrebarea ta?