| Stefan_Feldrihan_1945 a întrebat:

Am cumpărat online de la eMag, cu plata prin card, o motocositoare în 27.05. În 30.05(luni, săptămâna aceasta) mi-a sosit acasă, dar curierul mi-a pretins plata ramburs. Iam arătat dovada achitării, dar mi-a spus că nu mi-o poate da fără plată că așa e în actele de transport. A încercat câteva telefoane pentru rezolvare dar nu a reușit și va reveni a doua zi. Până azi, nici un rezultat. Am contactat eMag, au confirmat plata comenzii și vor contacta Global tech, nu știu de ce, și voi primi lămuriri. Până azi, nimic. A mai trecut cineva prin experiența asta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am pe putin 100 de cumparaturi de la eMag. Nu am patit asa ceva. Ai verificat pe card daca sunt luati banii? S-ar putea sa nu fi fost acceptata plata.