| RANGER a întrebat:

Am cumparat un voucher de reducere de aici: http://www.redutti.ro/cumpar/107349.html Albire soft si non-invaziva a dintilor, periaj profesional, detartraj si air-flow cu 120 lei.

Mai sunt si alte costuri ascunse? Si a mai cumparat cineva ceva asemanator? sunt ok?

1 răspuns:
| KittyLaura a răspuns:

Eu niciodata nu am incredere in chestiile astea, dar poti vorbii cu un operator sau ceva! Daca nu poti vorbi, inseamna ca sunt facatura. Ehm. poti incerca! Dar eu la chestii din astea nu ma bag, mai bine cumpar din magazin sa stiu pe ce dau banii happy