| andreinicolae01 a întrebat:

Am dat o comanda pe shein, pe 18 octombrie (luna asta) si au trecut 9 zile de cand am dat comanda si acum scrie "AMS, camionul ajunge la terminalul de marfa" stie cineva ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din câte văd, mai durează o săptămână

| ancregele a răspuns:

Mesajul „AMS, camionul ajunge la terminalul de marfă" indică faptul că pachetul tău a ajuns la un terminal de transport, unde va fi procesat înainte de a fi trimis către destinația finală. AMS este codul aeroportului Schiphol din Amsterdam, Olanda, ceea ce înseamnă că pachetul tău a ajuns în Europa

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca est in tranzit si mai dureaza pana ajunge la tine.
In general dureaza intre 14 si 21 de zile pana ajunge la destinatie, venind din china.