| GlorboFlorbo420 a întrebat:

Am dat si eu o comanda de la altex vinerea trecuta,acum fiind joi,peste o saptamana.
Statusul comenzii inca este"confirmata integral" si nu am mai auzit nimic de la altex
In email ul de verificare scria ca trebuie sa vina luni dar nu a venit nimic.
Produsul a iesit din stoc intre timp si nici nu raspund in call center, am sunat 30 minute si nimic.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Parcă ai mai pus întrebarea asta pe alt cont. Era ceva cu o consolă.

| GlorboFlorbo420 explică (pentru gabicoo):

Nu,un calculator, era expus in magazin cu reducere de 2000 de lei dar intre timp a si iesit din stoc, dupa ce l am dat comanda