| anonim_4396 a întrebat:

Am doua inele - unul cu piatra, de argint, altul de plastic, verde inchis. Merge daca le pun pe amandoua pe aceeasi mana sau da prost?

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu se pun pe aceeasi mana, metale diferite, iar plasticul este de prost gust, scuza-ma.

auran
| auran a răspuns:

thinking incearca un tanga si peste un chilot normal - ce zici merge?

| alexa a răspuns:

Nu prea da bine dar incearca sa le combini si cu alte accesorii(bratari sau ceva la gat verde, o bentita)
depinde si de cat de mare e piatra de la inelul de argint(spre exemplu daca are o piatra mare nu prea merge sa. l porti oriunde si oriqm, insa daca este una mik si finuta, eu zic k e acceptabil)
si imbrak. te colorat, adica si tinuta este foarte importanta...nu.ti pune inelul colorat la o tinuta eleganta
vezi tu cum le combini astfel inkt sa nu dea uratwinking
bafta

| dulshe a răspuns:

Nu prea merge, strica aspectul, eu spun sa pui inul intr-o mana su altul in cealalta, sau poartale pe rand, dupa vestimentatie.

| andreea_8479 a răspuns:

Nu le combina ...nu ar da bine
le poti folosi p randwinking
cel d plastic merge la rochite simple sau colorate, cu desene, floritongue
cv colorat insa simpluwinking
cel de argint il poti combina cu multe.de ex... o pereche de jeansi gri un maiou alb simplu el si la gat multe accesorii, in picioae cv lejerwinkingcare sa t faca sa t simti bine

cel de argint merge in ff multe combinatii

succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Pune câte unul pe mână și ține cont și de vestimentație.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inel de plasticlaughing cati ani ailaughing, ce tare nu am mai vazut asa ceva sa imi trimiti si mie o pozalaughing

| ilie a răspuns:

Care este parerea ta?

| sweet moon a răspuns:

Nu o sa dea prost daca mai ai ceva verde pe u.

| Altair a răspuns:

Da prost alege una din ele eu zic ca ala de argint daca pui una pe o mana si cealalta pe alta nun merge.alege intre si intre!