| LarissLarissa a întrebat:

Am facut o comanda de pe SHEIN, acum aproape 3 saptamani, si imi arata ca e inca shipped, dar aplicatia imi spune ca coletul a fost livrat, iar azi firma de curierat imi arata ca "Coletul tau nu a fost predat de catre expeditor", oare o sa mai imi primesc coletul?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai dat numar de telefon de contact?

| Hyperion7 a răspuns:

Cine îți livrează coletul?
Ia legătura cu firma care a preluat coletul și vezi ce zice

| LarissLarissa explică (pentru Hyperion7):

Problema e ca asa cum am zis firma, adica sameday zice ca expeditorul nu a predat coletul, i ar pe site ul de la shein imi zice ca comanda a fost livrata cu intarziere dar tot imi arata ca e inca shipped

| Hyperion7 a răspuns (pentru LarissLarissa):

Pai problema e la sameday, deci trebuie sa discuți cu ei, poate e o neînțelegere.

| AndaAlexandra a răspuns:

De multe ori când scrie că e livrat, se refera că a fost livrat către firma de curierat. Acum, nu știu ce să spun