| adrian_3646 a întrebat:

Am fost odata la real constanta si am vazut in real la inghetata o inghetata scooby-doo(10 arome) si gratis 2 tatoaje sau unu nu mai stiu si a doua oara cand am fost nu mai era. Vreau sa stiu unde o pot gasi.la ce magazin din constanta?

Răspuns Câştigător
| Antonik a răspuns:

Eu am cumparat inghetata scooby doo pentru. verisoara mea.( sunt din constanta). eu am cumparat-o de la Carrefour si am mai gasit la Metro. Incearca si la Profi, Real, Real2, Kaufland, si poate cu noroc gasesti la chioscurile de ziare, in aparatele frigorifice de inghetata.
Succes mult!