| anonim_4396 a întrebat:

Am la dispozitie 1400 lei. Vreau sa-mi cumpar niste haine de ei, dar nu stiu mai exact ce. Voi daca ati avea acesti bani ce v-ati lua?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 perechi de adidasi scumpi, o pereche de ciocati maro, ceva haine o geaca de poliester, niste fructe un suc natural si cateva geluri de dus iar restul baniilor sa fie pentru orice eventualitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In niciun caz nu as da 1400 ron doar pe haine

| Danzell a răspuns:

Eu mi-as lua un costum.

| darriya a răspuns:

Cumparati ce ai nevoie de ce sa-ti dai atatia banii pe haine care se vor demoda, ia-ti o pereche de blugii, o jacheta, adidasi sau cizme si de restul puneti bine pentru zile "negre"

| danutz9100 a răspuns:

Iti ajung 300 lei sa te imbraci complet de pe http://www.superpret.net

| Andra1818 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi cateva perechi de adidasi/tenesi, cateva tricouri/bluze, blugi, hanorace, o geaca de piele ....si sosete, lenjerie intima laughing. Dar nu crezi ca sunt prea multi bani doar pentru haine?