| Nela0978 a întrebat:

Am mai postat intrebarea aceasta dar nu am primit niciun raspuns.

Asa ca o mai pun odata
Deci am nevoie de ideea voastra. Cum vine primavara ma imbrac si vreau ceva sa-mi iau...Dar nu stiu ce! Imi puteti da niste sfaturi (pretul sa fie pina la 1000 lei )

1 răspuns:
| cristisubiak a răspuns:

Incearca un hanorac, o pereche de jeansi, tenisi si ceva bluza subtire. te asigur ca avand o suma de 1000 de lei iti poti imbogati garderoba foarte mult cu haine primavara/vara (asta daca nu tii neaparat sa te imbraci doar cu Adidas, Nike Puma) Incearca haine ieftine, nu alea de gen 3 la 1 leu da nici alea 100 ron bucata. Ceva de calitate si care si arata bine siin care te simti confortabilwinking sper ca ti-am fost de ajutor!