| dfwq23 a întrebat:

Am nevoie de un pc de gaming, vreau să știu niște site-uri Românești care livrează și în Republica Moldova. Sau să fie niște exemple ieftine pe site-uri Moldovenești.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vrei cam multe dar intra pe urmatoarele siteuri la contact ia numerele de telefon si suna, asa vei afla cine trimite in Rep.Moldova.
Recomand siteurile mari precum : Altex, eMAG, pc garage

| GabiDumitrescu a răspuns:

Intereseaza-te inainte de asta legat de returnarea TVA-ului catre cetatenii moldoveni. Cel mai bine ar fi sa vii si sa iei ceva de aici ca sa beneficiezi de treaba asta. Poti de exemplu sa iti comanzi componente la Altex/Media Galaxy/Flanco si sa le ridici din Iasi. Am un prieten care a lucrat in domeniu si imi zicea ca mereu vin moldoveni care cumpara diverse si apoi isi incaseaza diferenta de TVA.