| Madlenac a întrebat:

Am nevoie urgent de un sfat, un prieten de-al meeu (suntem doar prieteni..invatam impreuna de 8 ani, prieteni frt buni) isi serbeaza ziua de nastere si n-am nici o idee ce cadou as putea sa-i fac. vreo idee? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| PunchLove a răspuns:

Un portofel de firma. Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess. Gasesti online la vreo 150 lei si vin in cutie.

6 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Un ceas e un super cadou, si aici http://www.crystalglamour.ro/ceasuri-barbati sunt la preturi chiar foarte bune.

| firstboy a răspuns:

Pai depinde de ce ii place spre exemplu ii poti da o tableta, uita-te pe site la altex, tota gama de preturihappy
mult noroc

| bunelutu a răspuns:

Un pachet de jocuri am auzit cas in MediaGalaxy need for speed pack la vreo 40 lei.cumparail il va atinge la inima sunt niste jocuri cu care am crescut si conteaza foarte mult

| iuliamar a răspuns:

Un Portofel de piele de la CK, Tommy sau Guess cred ca ar fi alegerea perfecta, gasesti mai multe modele aici la preturi foarte bune:http://topbrandstate.ro/

| Geo353 a răspuns:

Fa asta: http://www.youtube.com/watch?v=6caSHY-pRaQ
Si pune o poza cu voi doi de cand erati mici sau din prezend si dupa ce lipesti bine acea poza cu voi 2, lipeste si pe spate cu rulouri din astea! Eu zic ca e un cadou superb mai ales daca sunteti prieteni foarte buni, mai bine ii dai ceva facut de tine decat ceva cumparat care poate se va strica! Sper ca te-am ajutat :*! App ureazai 'La multi ani' din partea mea :)) Bafta!:)

| iasminaaa a răspuns:

Depinde de ce culori ii plac sh chestii d'astea... Dar daca e prietenul tau foarte bun, ii va placea tot ce ii duciwinking