| Jager a întrebat:

Am o comanda trimisa tocmai de sambata trecuta la pc garage prin fancourier, si abia azi vad la statusul comenzii: restrictii acces la adresa in data 04.02. 2017 08:31.
Ce inseamna?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Oare ce inseamna... ai nevoie de dictionar roman-roman? Nu a putut sa ajunga curierul la tine.

| Jager explică (pentru GabiDumitrescu):

Poate ei au alte referiri prin asta. gen mi au dat mesaj si nu am raspuns etc.
nu ma lua cu dictionarul, tovarase profesor.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Jager):

"restrictii acces la adresa" - vezi tu vreun mesaj, contact, ceva pe aici? Sint patru cuvinte mari si late, cu un singur sens.