| 009 a întrebat:

Am o fusta dintr-un material fff asemanator cu blugul de noanta asta

http://www.bizoo.ro/img/Cadou-pandantiv-steluta-de-mare- Swarovski-albastru/img100/sale/3734981_1273806724.jpg

ce asi putea face din ea? e destul de lunga?

FUNDA! pentru cele mai misto idei

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Care poza? Care pandantiv ca eu nu le vad pe pagina!? Daca fusta e material de blugi poti s-o faci scurta iar din partea ce o tai sa iti faci o geanta cat mai fistichie care se va asorta la fusta! Poti sa-ti faci si o vestuta scurta.

2 răspunsuri:
| AzzzY a răspuns:

Ai putea face un corset e super la moda, sau niste manusi fara degete,big grin, vara asta se poarta. Sper ca ti-am fost de ajutor,big grin

| blablablalba a răspuns:

Scz, dar mie nu-mi merge poza