| Anca_9418 a întrebat:

Am primit o pereche de pantofi rosii super, dar nu-i pot purta pentru ca au tocul,, mare"pentru mine, eu sunt inalta 1, 70 si daca imi iau si toc de 9cmhappy. As vrea sa ii vand, decat sa-i tin in dulap! Cum as putea?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vai ce înaltă ești! Eu am 173 cm și port toc înalt.
Nu-i ține în dulap și nici nu-i vinde, poartă-i că așa îi stă bine unei fete, să fie înaltă cu picioare lungi nu pitică.
Nu trebuie să fie un complex pentru tine înălțimea.
Pa, pa.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna poţi pune o poză cu pantofii? Să-i vedem? Şi cu cît îi vinzi? Ce număr sînt? O zi super să ai. Cristi.

| Jadis a răspuns:

Pai da si tu un mass la prietenele tale de pe mess si cine e interesata ii dai o poza cu ei happy Eu asa am facut cu o pereche de adidasi si o bicicleta big grin Si nu uita sa negociati pretul tongue

| lays a răspuns:

Baga-i pe okazii.ro.ii dai repede!

| SunShine a răspuns:

Deci pot sa spun ca este o mare coincindenta.Eu am primit anul trecut 2 perechi de pantofi tot inalti rosii si sunt super si eu am 1, 75 inaltime si am incercat sai vand dar n-am reusit la nimeni si nah... ii tin de orice eventualitate[cu toate ca in afara faptului ca sunt inalta am probleme medicale si nu pot purta]hee hee

| Milkyyy a răspuns:

Eu am 1,77 si port tocuri happy sunt de acord cu Legiuitoarea, pantofii cu toc confera feminitate si nu ar trebui sa-ti fie jena ca esti prea inalta winking asa e frumos happy

| Milkyyy a răspuns:

Eu am 1, 77 si port tocuri happy sunt de acord cu Legiuitoarea, pantofii cu toc confera feminitate si nu ar trebui sa-ti fie jena ca esti prea inaltawinking asa e frumos happy

| Adelina04 a răspuns:

God si eu am 1, 70 si port tocuri fara probleme... Cum a spus si legiutoarea o fata este frumoasa inalta cu picioare lungi... Poarta-i!>big grin

| MsGringer a răspuns:

Eu zic sa-i porti!
nu cont ca ai 1 70laughing)

| Anonim_2737 a răspuns:

Pai...vinde`i unei prietene happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi zice ca sa mai tai din tocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Anca! As dori sa-i cumpar eu, chiar caut o pereche de pantofi rosii si nu gasesc. Ma gasesti la adresa de email inger_88_rebel@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai pantofii?

| Anca_9418 explică:

Numai am pantofii! Pupici!