| Gabsss06 a întrebat:

Am si eu o intrebare, am dat comanda pe shein la sfarsitul lunii iunie, comandă împărțită in doua colete. Primul colet a venit dupa doua saptamani, iar al doilea nu mai ajunge si in aplicatie imi apare,, expediat". Ce as putea face? A trecut deja foarte mult timp si nu inteleg de ce nu ajunge odata… a mai patit cineva asa? Multumesc!

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Îți apare "coletul a fost livrat cu succes" la detalii de urmărire? Astfel ar trebui să intri în contact cu cei de la sameday dacă nu ți apare ca e la Sameday HUB atunci contactează shein