| DyaNa1337 a întrebat:

Am un anunt pe tocmai.ro, la care am gasit cumparator, acolo imi spune ca mai am 5 livrari gratuite luna aceasta, insa cand dau sa completez comanda, imi apare ca eu trebuie sa platesc 12 lei. De ce? (mentionez ca la asigurare colet e 0 lei)

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai cu asigurarea marfii? ia uita-te.

| K0sti a răspuns:

Intreaba-i, ca de aia au contact!

| ombladon112 a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/livrare-gratuita-si-verificare-colet.html

pentru toate expeditiile pentru care tocmai.ro plateste transportul produsului de la vanzator la cumparator, vanzatorul va achita taxa de ramburs bani in plic in valoare de 10.25 plus TVA

| Krista1 a răspuns:

Sunt niste mincinosi cei de la tocmai.ro. Si eu am incercat sa vand pe site-ul lor si cand am vrut sa comand curier imi spuneau ca trebuie sa platesc 28 Ron transportul desi se tot lauda ca este gratis. Oricum isi fac reclama mincinoasa...dar asa este in Romania, una vezi la televizor si alta este realitatea.