| Laurritta a întrebat:

Am vazut la magazine obiecte Violetta. Cat costa un ghiozdan, portofel, penar si o geanta cu Violetta? Si unde se poate gasi un penar cu Violetta? Nu imi dati site-uri unde pot comanda pe net, ca nu vreau. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Anduuu a răspuns:

Extraordinar de scumpe! Erau in Carrefour cred ca vreo 7 fetite de maxim 13 ani, care efectiv se bateau pe niste caiete A5 roz, cu Violetta asta.Stii cat costa un singur caiet, repet, a5? 12,99 lei laughing Ce folos sa dai atatia bani pe un caiet cu o "vedeta" pe care oricum il vei arunca dupa maxim 3 ani? Si asta nu e tot...penarele cilindrice cu un anume tip care joaca in seriaul asta...erau 57 de lei! Neechipate, ne-nimic.Trist!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai fi langa mine te-as omori... Te las pe tine sa-ti dai seama de motiv, dar probabil ca uitandu-te la idiotenia aia mintea ta deja numai e capabila sa duca un gand la final.

| Laurritta explică (pentru Adry05):

Mda... magazinul era inchis "desteptilor".

| Adry05 a răspuns (pentru Laurritta):

Clar. Ti-a redus mult IQ-ul porcaria aia incat nu ti-ai dat seama la ce ma refeream. happy

| darrio2007 a răspuns:

Daca tot le-ai vazut nu te-ai uitat si la preturi?

| Crucified a răspuns:

Cine dracu mai e şi violeta aia?

| Adry05 a răspuns (pentru Crucified):

Pentru binele tau, iti doresc sa nu aflii.

| Crucified a răspuns (pentru Adry05):

Ok, mai bine.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Ce intrebare de om cretin.

| Cristal11 a răspuns:

De ce nu ai intrebat acolo unde ai fost...phh...mai si intrebi. Intrebare de un om,, genius". Puteai intreba daca ai vazut in magazin

| Violetta4ever a răspuns:

Heeeey, ati aflat vestea cea mare? Violetta ajunge in Romania pe 2 septembrieee!